Новини

На Золочівщині у комунальну власність передано нерухоме майно вартістю 1,4 млн грн

На Золочівщині за позовом прокуратури у комунальну власність передано нерухоме майно вартістю 1,4 млн грн

Про це пише Четверта студія з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Золочівська окружна прокуратура у суді домоглася визнання нерухомого майна безхазяйним та передачі його у комунальну власність територіальної громади.

Встановлено, що з дня взяття на облік міською радою безхазяйного нерухомого майна (нежитлові приміщення) минуло більше одного року, права на нього протягом вказаного періоду будь-які особи не заявили, а тому таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади.

Це і стало підставою для подання прокуратурою позову до суду, який повністю задоволено.

Оціночна вартість зазначеного нерухомого майна становить 1,4 млн грн.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

1 годину тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

2 години тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

2 години тому