Фото: відкриті джерела.
Лікар, один із хворих на коронавірус із селища Великий Бичків на Рахівщині, помер в сьогодні в Ужгороді, у Закарпатській обласній інфекційній лікарні.
Про це пише “Четверта студія” з посилання Закарпаття.online.
“Прямо зараз, буквально перед нашою розмовою, я отримав інформацію – у нас померла четверта людина від коронавірусу”, – сказав виконувач обов’язків голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Гетьманенко в ефірі телеканалу “Україна 24”.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону