На Львівщині шахтарі перекриють дорогу через заборговані зарплати
Завтра, у вівторок, 23 липня 2019 року, на Яворівщині планується перекриття траси о 15.00 год., на пішохідному переході у с. Когути. Про це пише Яворів-Інфо.
Дану інформацію поширюють на сторінці у Фейсбук організатори акції.
Перекриття траси планується безпосередньо працівниками Новояворівської ТЕЦ та іншими працівниками ПП «Гарант Енерго М». “Відповідні листи вже були подані в ЛОДА, міськраду, ЯРДА, поліцію”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону