У середу, 9 лютого, близько 07.00, на автодорозі «Львів-Шегині» відбулася дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області, пише Четверта студія.
Автопригода відбулася у селі Шегині Яворівського району.
Водійка автомобіля «Opel Astra», 47-річна жителька міста Судова Вишня, здійснила наїзд пішохода – 72-річну жительку міста Мостиська.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована у реанімацію.
За фактом ДТП складено кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною