Фото: ФБ/Ostap Protsyk
На Тернопільщині на великдень викопали хрін завдовжки 1 метр 70 сантиметрів.
Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Ostap Protsyk у ФБ.
«На Тернопільщині (село Конюхи) з хронами все добре – 1 м 70 см. Копав Василь Чеплик», – зазначається у коментарі до світлини.
Як повідомлялося, хрін завдовжки 1 метр 25 сантиметрів викопав у своєму садку житель села Конюхи Козівського району, 49-річний Петро Перець. Як розповів пан Петро, на це він витратив близько 10 хвилин. Для нього вже стало традицією напередодні Великодня викопати хрона-гіганта. Як зізнався чоловік, найбільший хрін, якого він викопав, мав понад півтора метра.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону