Фото ілюстративне з відкритих джерел
На Сколівщині через укус змії госпіталізували чоловіка.
Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.
“10 липня о 20:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні з діагнозом – укус змії вказівного пальця правої кисті, поступив чоловік, 1958 року народження, житель с. Либохора, Сколівського району. Стан потерпілого – середньої важкості”,- йдеться в повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону