Фото: Над Бугом
На шахті “Великомостівська” ДП Львіввугілля, 42-річний гірничий робітник очисного вибою, отримав травму голови.
Як пише “Четверта студія» з посиланням на «Над Бугом», прикрий випадок стався 25 квітня. В другу зміну на 109 бортовому штреку під час виконання робіт по зачистці підошви отримав травму голови гірник, внаслідок обвалу породи з покрівлі.
Постраждалому гірнику була надана медична допомога у медпункті шахти та відправлено у Червоноградську міську лікарню.
Лікарі повідомили, що у шахтаря ЗУМТ, рана голови лобної ділянки справа, струс головного мозку.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною