Росіяни 3 грудня атакували об’єкт енергетичної інфраструктури у Рівненській області
Про це повідомив начальник Рівненської ОДА Олександр Коваль, інформує Четверта студія.
«Знову ворожа атака на Рівненщину. Ціллю став об’єкт енергетичної інфраструктури. На місці працюють усі відповідні служби. Під час цього удару, за попередньою інформацією, люди поранень не зазнали. Більше інформації згодом», повідомив очільник Рівненської ОДА.
Повітряна тривога в регіоні розпочалася о 02:12 і тривала до 04:06.
У Telegram Повітряних сил ЗСУ повідомляли про рух ударних безпілотників в регіонах, які межують з Рівненщиною, зокрема у Хмельницькій, Житомирській та Тернопільській областях.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону