Скриншот відео
Корова стала героїнею футбольного матчу, який, незважаючи на карантин, намагалися провести в райцентрі Зарічне у Рівненській області.
Як пише «Четверта студія», про це повідомляє ТСН.
Як зазначається, тварина вибігла на поле після того, як місцеві футболісти вийшли на поєдинок. Гравці спробували відігнати корову, але в них нічого не вийшло.
Місцева влада заявила, що не має претензій до корови, а зі спортсменами провели роз’яснювальну роботу про неприпустимість проведення змагань під час карантину через загрозу поширення коронавірусу.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону