Новини

На Радехівщині чоловіки розбили вікно та проникли у магазин

У Радехівське відділення поліції 2 жовтня близько 13.40 звернулась 35-річна жителька одного із сіл району. Жінка повідомила, що вночі, пошкодивши вікно, хтось проник у місцевий магазин та виніс звідти алкоголь, продукти харчування та гроші. Про це повідомляє ГУ НП у Львівській області.

Поліцейські встановили особи зловмисників – двох місцевих мешканців віком 42 та 44 роки.

Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка). Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Досудове розслідування триває.

Коментарі

Кенцало Юра

Recent Posts

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

44 хв. тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому