У Радехівське відділення поліції 2 жовтня близько 13.40 звернулась 35-річна жителька одного із сіл району. Жінка повідомила, що вночі, пошкодивши вікно, хтось проник у місцевий магазин та виніс звідти алкоголь, продукти харчування та гроші. Про це повідомляє ГУ НП у Львівській області.
Поліцейські встановили особи зловмисників – двох місцевих мешканців віком 42 та 44 роки.
Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка). Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Досудове розслідування триває.
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…