На потреби області впродовж тижня виділили понад 80 млн грн
Як зазначають у департаменті фінансів Львівськівської облдержадміністрації, на потреби області з обласного бюджету впродовж тижня виділили 81,1 млн гривень. Про це пише прес-служба ЛОДА.
Це фінансування видатків дозволило забезпечити соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування.
Поряд з поточними видатками виділялись кошти на вивезення твердих побутових відходів з м. Львова в сумі 7,7 млн гривень, перераховано субвенцію м. Дрогобичу на підтримку Прикарпатського ансамблю пісні і танцю „Верховина” – 0,5 млн гривень.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною