Жителі Львівщини, важливе повідомлення!
Завтра, 30 травня, з 9:00 по 13:00 не працюватиме телерадіомовлення.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
На об’єктах Львівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення будуть проводити піврічне технічне обслуговування антено-фідерних систем та обладнання електроживлення. Станції відключать повністю.
Це зроблять відповідно до графіків проведення планово-профілактичних робіт, які заздалегідь затвердили телерадіокомпанії та ТОВ «Зеонбуд».
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною