Новини

На Львівщині за два місяці у ДТП загинула 31 людина

За перші два місяці року в дорожньо-транспортних пригодах на Львівщині травмувалося 365 осіб та загинула 31 людина.

Про це інформує патрульна поліція Львівщини, пише Четверта студія.

Найбільше ДТП із потерпілими зафіксували у понеділки. А ось аналіз за часом скоєння показав, що найчастіше згадані аварії стаються о 19-ій годині.

Основними причинами дорожньо-транспортних пригод залишаються перевищення швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду пішохідних переходів та керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху до неухильного дотримання правил. Пам’ятайте про наслідки.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

20 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

51 хв. тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

1 годину тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому