На Львівщині за два місяці у ДТП загинула 31 людина
За перші два місяці року в дорожньо-транспортних пригодах на Львівщині травмувалося 365 осіб та загинула 31 людина.
Про це інформує патрульна поліція Львівщини, пише Четверта студія.
Найбільше ДТП із потерпілими зафіксували у понеділки. А ось аналіз за часом скоєння показав, що найчастіше згадані аварії стаються о 19-ій годині.
Основними причинами дорожньо-транспортних пригод залишаються перевищення швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду пішохідних переходів та керування транспортними засобами у стані сп’яніння.
Закликаємо всіх учасників дорожнього руху до неухильного дотримання правил. Пам’ятайте про наслідки.
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону