Новини

На Львівщині за день з підозрою на коронавірус звернулось ще 15 осіб

У період 10:30 по 16:30, області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 15 осіб.

Пацієнти з міста Львова, Кам‘янка-Бузького, Жовківського, Пустомитівського районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 46 осіб.

На самоізоляції знаходяться 158 осіб. За увесь час виписано – 99 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У 4-х пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 303 людини.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 206 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 83 осіб. У 14 пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 2 пацієнтів одужали.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому