Новини

На Львівщині з початку року виявили понад 200 порушень габаритно-вагового контролю

З початку року під час габаритно-вагового контролю інспектори Укртранспбезпеки спільно з Нацполіцією зважили 13329 транспортних засобів, відтак виявили 231 порушення

“За проїзд автомобільними дорогами з перевищенням габаритно-вагових обмежень  відповідні органи наклали штрафи на суму понад 73 тисячі євро, до бюджету перерахували понад 130 тисяч гривень. Виявили 209 фактів перевищення вагових обмежень, 16 фактів перевищення габаритних параметрів та факти відмов від габаритно-вагового контролю”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, на автомобільних дорогах Львівської області облаштували 5 місць здійснення габаритно-вагового контролю, а саме на дорозі Київ-Чоп поблизу Бродів,  у селі Гамаліївка та на межі Стрийського і Миколаївського районів.  Також на дорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська у селі Воля Висоцька та в напрямку Львів – Самбір –Ужгород у селі Лапаївка.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

МВС розповіло подробиці смертельної аварії у Бартатові

На Львівщині правоохоронці взяли під варту водія, який, перебуваючи у стані сп’яніння, здійснив смертельну ДТП

2 години тому

У Львові 31-річна жінка продавала канабіс

У Львові поліцейські затримали зловмисницю, підозрювану у збуті канабісу

4 години тому