За попередню добу на Львівщині з підозрою на коронавірус госпіталізували 11 осіб. Скеровано на самоізоляцію 66 осіб.
Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.
Знаходяться в стаціонарах 168 хворих.
З них: 117 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 22 в Центрі легеневого здоров’я, 12 у 8 міській клінічній лікарні, 17 у госпіталі ветеранів війни та репресованих.
13 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. 3 – на ШВЛ.
Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 11 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 465 осіб. Заперечено у 1700 людей.
Померло 14 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 95 людей.
Згідно з інформацією Львівського обласного лабораторного центру, за попередню добу 11 випадків реєструвалися у таких населених пунктах: Львів-9, Мостиський р-н с.Арламівська Воля-1, Буський р-н с.Задвір’я-1.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною