На Львівщині всупереч обуренню громадськості намагаються збудувати церкву Московського патріархату (ВІДЕО)

Новини 13 Липня, 2020 671

Скриншот відео/Золочів.нет

У Золочеві Московський патріархат у незаконний спосіб під виглядом будівництва індивідуального житлового будинку робить спробу будувати храм на вулиці Труша.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє сайт «Наша Українська  Справа».

Як зазначається у повідомленні, Золочівська міська рада ухвалили звернення про заборону діяльності Православної церкви Московського патріархату.

За це рішення 10 липня 2020 року на позачерговій сесії міської ради проголосували усі присутні депутати міської ради та міський голова.

Як повідомив міський голова Золочева Ігор Гриньків, у Золочеві Московський патріархат у незаконний спосіб під виглядом будівництва індивідуального житлового будинку робить спробу будувати храм на вулиці Труша.

– Така спроба обману Золочівської громади дуже збурила усіх. У Золочеві ніколи не було і немає релігійної громади чи релігійної організації Московського патріархату. Тому будівництво церковної споруди тут суперечить інтересам громади. Прийняте нами звернення про заборону діяльності Православної церкви Московського патріархату надіслано Президентові та Голові Верховної ради України, – зазначив Ігор Гриньків.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,