На Львівщині внаслідок автозіткнення на міжнародній трасі травмовані п’ятеро осіб
Дорожньо-транспортна пригода сталась 24 вересня близько 11.00 на автодорозі «Київ – Чоп» у селищі Нагірне Сколівського району, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
Зіткнулись автомобілі «Хонда Акорд», яким керував 40-річний мешканець Черкаської області та «Пежо Експерт», за кермом якого перебував 32-річний мешканець одного з сіл Стрийського району.
Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали водій «Пежо» та четверо його пасажирів – усі мешканці Стрийського району віком 28, 31, 51 та 53 роки.
Попередньо встановлено, що водій «Хонди» виїхав на смугу зустрічного руху. Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Революція Гідності остаточно закріпила наш цивілізаційний вибір — армія, мова, віра, Європейський Союз і НАТО
Світла пам’ять Ігорю Мироновичу. Вічна шана людині, яка вистояла і не зрадила Україну", - йдеться…