Фото: УНІАН
Сумні новини: на Львівщині – 22-га смерть від коронавірусу. Про це пише Четверта студія з посиланням на телеграм-канал Львівської міської ради.
Помер 61-річний мешканець Львова.
Чоловік 24 квітня поступив у лікарню з ГПМК. 30 квітня у пацієнта були ознаки ГРЗ.
Пацієнт в лікарню поступив у важкому стані, мав окрім інсульту, супутню серцеву патологію. У пацієнта піднялася температура, йому провели рентген легень, виявили двобічну пневмонію, експрес-тест був від’ємний, однак, забрали матеріали для ПЛР-аналізу.
Підтверджений коронавірус від 8 травня. Чоловік помер 9 травня, патологоанатоми результати подали сьогодні.
Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону