Ілюстрація з відкритих джерел
На території Львівської області помер ще один пацієнт із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.
Це вже 36 смерть від COVID-19. Пацієнтка, 1980 року народження, померла сьогодні, 24 травня.
Лікувалась у реанімаційному відділенні Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. У неї була двобічна позагоспітальна пневмонія.
Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусу отримали 12 травня. Окрім того, у жінки були супутні захворювання – хронічна хвороба нирок.
Львівська обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною