На Львівщині за попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 16 осіб.
Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.
Як йдеться у повідомленні, у області скеровано на самоізоляцію 32 особи. Знаходяться в стаціонарах 338 хворих.
169 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 60 – у Центрі легеневого здоровя, 47 – у 8 міській клінічній лікарні, 58 – у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 3 – у Стрийській лікарні, 1 – у Кам’янка-Бузькій лікарні. 26 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. 8 на ШВЛ.
Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 47 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 1066 осіб.
Заперечено у 3700 людей. Померло 30 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 206 осіб.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною