Освітлення вулиць та будівель на Львівщині не вимикають задля безпеки
На території Стрийської територіальної громади відновлюють вуличне освітлення.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Стрийську міськраду.
У зв’язку з стабілізацією ситуації зі енергопостачанням, зокрема у Львівській області, рішенням Ради оборони Стрийської міської ради було прийнято рішення про забезпечення освітлення старостинських округів з 19.00 до 22.00 год. та з 5.00 до 6.45 год.
Нагадаємо, через пошкодження електростанцій та підстанцій, внаслідок обстрілу ворогом критичної інфраструктури, вуличне освітлення у селах Стрийської громади було відімкнене.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною