На Львівщині триває відновлення енергетичної інфраструктури.
Про це пише Четверта студія з посиланням на голову ЛОВА Максима Козицького.
Через удари, яких ворог завдав цього тижня по енергооб’єктах в інших областях, в енергетичній системі країни значний дефіцит.
«Нагадаю, в Україні єдина енергосистема, тому, якщо ворог атакує об’єкти в одній області, це впливає на електроживлення в усіх областях. Щоб без світла не залишилася вся держава, енергетики змушені вдаватися до тимчасових відключень живлення. Іноді пошкоджене обладнання стрімко виходить з ладу, тому може статися так, що після планового за вашою адресою запроваджують і аварійне відключення. Попередити про нього заздалегідь неможливо. Я бачу усі ваші коментарі. Я розумію, наскільки складно планувати свій час у таких умовах.
Ми щодня контактуємо з енергетичними структурами щодо того, що можна зробити, аби покращити інформування. Енергетики працюють на виснаження, але вони не всесильні, живемо у воєнному стані. Та маємо розуміти – і це мине. Вистоїмо!
▪️Зі Львівщини для порятунку життів наших воїнів вирушив мобільний шпиталь, який не має аналогів ні в Україні, ні в світі. Наші захисники і захисниці отримають його у межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи.
Вартість шпиталю – 150 тисяч євро. Суму зібрали всього за 1,5 місяця. Донатили на нього як українці в Німеччині, так і німці.
Створили шпиталь німецькі інженери та лікарі на чолі з Віталієм Багіровим. Багато з них є вихідцями з України. Ідею реалізували у співпраці з ГО «Інноваційний фонд».
▪️За 11 місяців 2022 року із 73 територіальних громад Львівщини 66 забезпечили виконання планових завдань з надходження податків до загального фонду бюджету.
Не забезпечили виконання плану: Заболотцівська, Великолюбінська, Бібрська, Буська, Глинянська, Моршинська та Перемишлянська громади.
▪️Цьогоріч аграрії Львівщини зібрали майже 9,5 тис. тонн гречки. Цей показник є в 2,5 рази більшим від врожаю 2021 року.
Досягли таких результатів завдяки збільшенню посівних площ на 70%. За рік зросла і середня врожайність – на 37%.
Втім гречка досі є нішевою культурою на Львівщині. В області її професійним вирощуванням займаються близько 150 аграріїв.
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бриджит Енн Брінк вперше з часу свого призначення відвідала Львівщину. Розповів пані Брінк про загальну ситуацію у нашій області і якої підтримки потребуємо, щоб пройти цю зиму з теплом та на зв‘язку.
Як зазначила Пані Посол, партнерство з Україною дуже важливе для США, відтак Сполучені Штати Америки готові і надалі підтримувати нас, скільки це буде потрібно.
Благодійна організація Шона Пенна «CORE Response» співпрацюватиме з Львівською ОВА і у 2023 році. Загальна вартість проєктів, які «CORE Response» профінансує на Львівщині впродовж цього і наступного років, становить понад 1 мільйон доларів.
Чотири соціальні заклади Львівщини, де перебувають старші люди, особи з інвалідністю та діти без батьків (загалом 800 людей) отримали генератори від Мальтійської служби допомоги:
Львівський геріатричний пансіонат та Грушківський психоневрологічний інтернат – пристрої потужністю 100 кВт;
Підбузький геріатричний пансіонат – 40 кВт;
Буківський дитячий будинок-інтернат – 20 кВт.
Загалом у межах Зимової програми Мальтійська служба допомоги передасть 360 генераторів загальною потужністю 2,5 мВт у Львівську, Одеську, Херсонську, Запорізьку та Харківську області.
З ініціативи департаменту освіти і науки Львівської ОВА діти Львівщини виготовили 400 комплектів прикрас для фронтових ялинок. Уже найближчим часом освітяни передадуть їх разом з листами від дітвори та солодкими подарунками нашим воїнам на передову.
Бережіть себе, рідних. Вірте і підтримуйте ЗСУ. Вірте та підтримуйте одне одного. Вистоїмо. Переможемо», – йдеться у повідомленні.
Статистика