Ілюстративне фото
Працівники Самбірського відділу поліції 9 листопада виявили двох підлітків, котрі мали з собою саморобний пристрій для куріння марихуани, виготовлений з пластикової пляшки, всередині якої була речовина, схожа на марихуану. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
“Поліцейські встановили особи хлопців – ними виявились двоє 16-річних жителів Самбора. У одного із них був паперовий згорток, в якому також знаходилась подрібнена речовина зеленого кольору, схожа на марихуану. Паперовий згорток із речовиною а також саморобний пристрій для її куріння було вилучено та відправлено на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження”, – йдеться у повідомленні поліції.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону