У Меденицькій громаді пройшов турнір з волейболу серед дівчат “Разом до перемоги” в рамках всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч».
Про це пише Четверта студія з посиланням на Дрогобицьку РВА.
🏆 Переможцями стали команди:
🥇 Верхньодорожівської ЗЗСО (тренер Ігор Камінський)
🥇 Меденицької СЗШ (тренер Михайло Бриньо).
Дівчата продемонстрували чудову підготовку та командний дух, які відзначив головний суддя Василь Кобільник. Він наголосив на їхніх перспективах у майбутніх змаганнях.
Щиро дякуємо воїнам ЗСУ за можливість проводити такі заходи!
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…