Дівчата, не попередивши дорослих, пішли по гриби, заблукали і пройшли лісом майже двадцять кілометрів від свого села.
У Сколівське відділення поліції 2 серпня близько 20.25 надійшло повідомлення від мешканця села Верхнє Синьовидне про те, що у лісі неподалік села він виявив двох дівчат, які заблукали.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та працівники ювенальної превенції. Особи дівчат встановлені – ними виявились сестри віком 15 та 16 років, мешканки одного з сіл Сколівського району, котрі заблукали, збираючи гриби та пройшли лісом майже двадцять кілометрів від дому до Верхнього Синьовидного. Сестри пішли у ліс близько 15.00, не попередивши батьків.
Дівчата неушкоджені, правоохоронці доставили їх додому та передали матері.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону