До Львова прилетів перший літак із Саудівської Аравії
Медичний та оздоровчий туризм в Україні стрімко розвивається. Про його перспективи у нашій державі говорили на Міжнародному форумі медичного та оздоровчого туризму, що вже вдруге відбувся на Львівщині, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.
Згідно зі світовими тенденціями вік туриста, який обирає відпочинок з користю для здоров’я, молодшає.
За соціологічними дослідженнями вже у 30 років 70% людей стверджують, що «почуваються молодшими, аніж є». Приблизно з цього віку, а то й раніше, починають шукати в інтернеті інформацію про оздоровлення, підтримання організму в тонусі, боротьбу зі зморшками. З 40 років шукають в Google відповіді на запити про довголіття.
Про те, що Львівська область може запропонувати світу у сфері медицини й оздоровлення та якими є наші переваги на сьогодні поділився заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.
«Львівщина має джерела мінеральної води, родовища озокериту, і важливо, що чимало наших курортних закладів вже розробили курси з постковідної реабілітації. І це важливо. Ми максимально намагаємося популяризувати цей напрямок, бо це те, чого сьогодні потребує мешканець України і не лише. Це є той продукт, який, на мою думку, є унікальним і на який попит є і буде зростати», – зазначив заступник.
За даними Кластеру медичного туризму Львівська область має найкращі показники у таких напрямках:
– Реабілітація (відновне лікування);
– Санаторно-курортна галузь, Стоматологія;
– Офтальмологія;
– Пластична хірургія (естетична медицина);
– In Vitro (репродуктивна медицина);
– Косметологія.
Раніше, коли поставало питання медичного туризму, серед основних проблем вказували пункт «візовий режим». За останні роки ця ситуація кардинально змінилася. Сьогодні є можливість без віз приїжджати до України для громадян більш як зі 150 країн.
Влітку 2020-го був скасований візовий режим із країнами Близького Сходу. На форумі були присутні гості із Саудівської Аравії – представники авіакомпанії «Flynas». Завдяки їхнім авіарейсам до нас упродовж усього літа й зараз, у вересні, приїжджає велика кількість гостей:
• Виконано 76 рейсів;
• Побувало 8730 гостей;
• За 5-7 днів відпочинку один арабський турист в середньому витрачає 2 500 доларів.
«Ми говоримо сьогодні про те, що іноземці можуть отримати якісну медичну допомогу вже не тільки в приватних закладах охорони здоров’я. І це завдяки тому, що в нас почала працювати повноцінно програма медичних гарантій», – зазначила заступниця Міністра охорони здоров’я України, Ірина Микичак. – Медичний туризм зовнішній – це добре, але надзвичайно важливо, щоби всередині України кожен громадянин незалежно чи він живе в центрі Києва чи в селі Стрілки, в Одеській, Тернопільській, Луганській областях міг сісти і поїхати в клініку, яка йому подобається на карті України і отримати медичну допомогу найвищої якості. А те що громадяни країн інших, розуміючи збалансовану ціну і високу якість, яка сьогодні є в українських лікарнях, далі і далі будуть до нас звертатися по допомогу – це для нас є велика відповідальність створювати максимум комфорту, якості і безпеки для всіх пацієнтів. Важливе значення має вакцинація».
На Львiвщинi пoрaхyвaли кiлькiсть арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів
На Львiвщинi пoрaхyвaли кiлькiсть арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів
На Львiвщинi пoрaхyвaли кiлькiсть арабських туристів і суму, яку кожен з них витрачає за 5-7 днів
Форум спрямований на висвітлення внеску жінок з інвалідністю у розвиток жіночого руху, документування їхньої боротьби…
"У нас не такий бізнес, що закрив на ключ і чекаєш. Корова кожен день хоче…
Світ спорту ніколи не стоїть на місці — технології, економіка та соціальні тенденції змушують ліги…