Львівська обласна інфекційна лікарня Фото: ФБ/Ігор Берник
На Львівщині помер ще один пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію.
Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Четверта студія.
Пацієнт – жінка, 1929 року народження, померла сьогодні уночі, 25 травня.
Позитивний результат тексту, який підтвердив у жінки COVID-19 отримали 23 травня. Жінка знаходилась на амбулаторному лікуванні.
У пацієнтки були супуні захворювання – ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, цукровий діабет. Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною