Ситуація із коронавірусом на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.
Разом з тим, показники, згідно з якими визначається рівень епідситуації на певній території, на Львівщині тримаються в межах норми:
Показники граничної межі – це показники, при досягненні яких територію відносять до «червоної» зони епіднебезпеки.
«Завантаженість ліжок складає 37,3 %. Ліжкова мережа по області не змінилася – це 4775 ліжок, з яких більше 90 % забезпечені киснем. 27 закладів охорони здоров’я визначено на Львівщині для прийому ковідних хворих, 3 з них – до роботи з пацієнтами ще не залучаються, оскільки кількість госпіталізованих з ковідом на разі зменшилася», – розповів Орест Чемерис.
Щодо вакцинації на Львівщині:
«Вірусом вражаються більше люди молодого і середнього віку, без супутніх патологій, вони поступають в лікарні з симптомами пневмонії у важкому стані або у стані середнього ступеня важкості. Як правило, такі пацієнти кисневозалежні. Особи, що перенесли ковід, часто мають постковідні наслідки, які проявляються з вираженими і стійкими проявами загальної слабкості та серцево-судинними захворюваннями. Ковід безслідно не проходить, тому вкотре наголошуємо, що потрібно берегти себе, щоб не наражати ні себе, ні близьких на небезпеку», – наголосив директор департаменту здоров’я Львівської ОДА.
Попередньо - стався витік газу, з-під плитки вибивається полум'я