Фото ілюстративне з відкритих джерел
На Львівщині семеро чиновників сплатять 5 тис грн штрафу за адмінпорушення.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу Прокуратури Львівської області.
Ідеться про адміністративні порушення, пов’язані із корупцією, які вчинялись окремими депутатами Дублянської селищної ради Самбірського району та іншими уповноваженими на виконання функцій держави особами.
Участь у розгляді судами 9 таких протоколів стосовно 7 осіб забезпечила Самбірська місцева прокуратура упродовж січня цього року.
Порушення стосувались, переважно, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів (ч.2 ст.172-2 КУпАП) та несвоєчасного подання декларацій до НАЗК (ч.1 ст.172-6 КУпАП).
Загальна сума накладених штрафів склала понад 5 тис грн.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону