На Львівщині оголосили підозру у кримінальному провадженні депутату від “Слуги народу”

Новини 05 Січня, 2021 1 695

Скриншот ФБ/Андрій Тадейович Мельник

На Яворівщині слідчі Яворівського ВП ГУНП у Львівській області за процесульним керівництвом Городоцької місцевої Прокуратури оголосили підозру у кримінальному провадженні депутату Івано-Франківської ОТГ (Янів) від політичної партії “Слуга Народу” Стойко-Гаєвська Наталя Володимирівна 1985 року народження уродженка с. Новотроїцьке Бердянського району Запорізької області,  раніше не судимої.

Як пише «Четверта студія», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Андрій Тадейович Мельник.

Як зазначається, «оголосили підозру у кримінальному провадженні №12019140350001159 депутату Івано-Франківської ОТГ (Янів) від політичної партії “Слуга Народу” Стойко-Гаєвська Наталя Володимирівна 1985 року народження уродженка с. Новотроїцьке Бердянського району Запорізької області,  раніше не судимої, про те, що вона обгрунтовано підозрюється у спричиненні умисних тілесних ушкоджень, тобто у вчиненні кримінального проступку передбаченого ч.1 ст.125КК України.

Нагадую що дана особа являється кумою уродженки Росії та депутата Яворівської районної ради від політичної партії “Народний Рух України” Андрухів Юлії, якій також оголошена підозра в кримінальному проступку.

Ось такі у нас кримінальні куми депутати».

Правоохоронці та Прокуратура спрацювали миттєво, молодці! Чекаємо реакції керівництва партії “Слуга Народу”!», – зазначається у дописі.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,