Фото: Червоноградський МВ ГУ ДСНС
У смт. Гірник на Львівщині, сталася дуже моторошна смертельна дорожньо-транспортна пригода.
Як повідомляє «Над Бугом», легковий автомобіль “Мерседес”, у салоні якого перебувало чотири пасажири, на швидкості, з’їхав із дороги та врізався у дерево.
Фото: Червоноградський МВ ГУ ДСНС
Внаслідок аварії, автомобіль сильно “сплющило”: один пасажир від отриманих травм загинув на місці події. Водія та інших двох постраждалих у важкому стані було госпіталізовано до Червоноградської міської лікарні у реанімаційне відділення.
Працівники поліції встановлюють усі обставини та причини ДТП.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону