На Львівщині готують мобільну мережу до роботи під час можливих блекаутів
Львівська ОВА спільно із громадами, районними адміністраціями та мобільними операторами працює над тим, щоб мешканці області залишалися на зв’язку навіть під час знеструмлень.
Про це пише Четверта студія.
Базові станції мобільного зв’язку у разі відключення світла зможуть працювати від генераторів операторів Kyivstar, Vodafone Україна та lifecell.
Наразі вже укладено 265 угод щодо розміщення та використання генераторів.
Паралельно триває передача обладнання та технічна підготовка об’єктів зв’язку, щоб у разі знеструмлень люди могли телефонувати, отримувати важливу інформацію та звертатися по допомогу.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону