Вогнегасник в авто – не формальність: як спільні зусилля власника та надзвичайників вберегли автомобіль
Про це пише ДСНС Львівщини, пише Четверта студія.
15 березня о 14:55 о рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Старий Самбір на вул. Вітовського, Самбірського району в автомобілі “Audi Q7”.
Власник не розгубився і ще до приїзду надзвичайників намагався стримати полум’я за допомогою вогнегасника. Хоча самотужки повністю приборкати стихію не вдалося, ці перші дії допомогли виграти дорогоцінний час.
Рятувальники, які прибули о 15:21 локалізували займання та о 15:43 ліквідували.
Горів моторний відсік.
Врятовано: автомобіль.
Внаслідок займання ніхто не постраждав.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону