Новини

На Львівщині до продажу прав на оренду готові ще 363 ділянки

З метою ефективного раціонального використання земель, на Львівщині триває аудит земель сільськогосподарського призначення.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

За результатами аудиту можна стверджувати, що площа необробленої ріллі скоротилась і становить 47,3 тис га. Найбільше таких земель – у Старосамбірському, Дрогобицькому, Радехівському районах.

«Землі, які не використовують, активно подають на аукціони, кількість яких значно зросла. Цьогоріч на аукціони виставлено 4,2 тисяч гектарів, з яких продали право оренди на 3,4 тис га. Відтак, від аукціонів отримали 8,7 млн грн», – розповіла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Зараз до продажу прав на оренду готові ще 363 ділянки.

Коментарі

Кенцало Юра

Recent Posts

МВС розповіло подробиці смертельної аварії у Бартатові

На Львівщині правоохоронці взяли під варту водія, який, перебуваючи у стані сп’яніння, здійснив смертельну ДТП

4 години тому

У Львові 31-річна жінка продавала канабіс

У Львові поліцейські затримали зловмисницю, підозрювану у збуті канабісу

6 години тому