У Новояворівській громаді вимикатимуть світло без попередження
Станом на 11:00 23 січня Львівська область перевищила ліміти споживання електроенергії, які довів диспетчерський центр «Укренерго», тому надійшло розпорядження застосувати аварійні відключення живлення.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Час та тривалість відключень передбачити неможливо.
«Знаю, що це повідомлення може спричинити чергову хвилю гніву та обурення, але енергетики роблять все можливе, щоб зі світлом були усі: працюють понаднормово, забезпечують подачу електроенергії в обхід електростанцій, які атакував ворог, ремонтують обладнання попри нестачу комплектуючих», – написав Козицький.
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії