Ілюстрація: "Варто - Галицькі новини"
Через незначний зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.
Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пише Четверта студія.
За словами директора департаменту Ігоря Туза, аварійна газова служба виїхала на місце та локалізувала витік газу. Ремонтні роботи зараз на завершальному етапі. Газопостачання до будинків відновлять сьогодні до кінця дня.
За попередніми даними, причиною зсуву ґрунту стала розгерметизація труби газопроводу. Спричинило це підмивання ґрунту річкою та його просідання внаслідок різкої зміни температур.
Для власника магазину важливо не просто знайти товар
Суд зобов'язав власницю квартири в історичному ареалі Львова замінити пластикові вікна й двері на автентичні…
Правоохоронці встановлюють усі обставини події. Попередньо розглядається версія самогубства. Тривають необхідні слідчі дії
Кожен номер відповідає окремому військовому, чия доля досі залишається невідомою, а сам листок є символом…
З понеділка на ремонт закриють частину вул. Кубійовича — від вул. Снопківської до пл. Вишиваного