На Львівщині 40 тисяч родин залучені до реалізації Програми енергозбереження населення області. Це вдалось досягнути за 10 років реалізації цієї програми.
Про це під час конференції «Проведення енергетичних реформ в регіоні в межах угоди про асоціацію з ЄС» повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
За його словами, Львівщина є у трійці лідерів із реалізації проектів енергозбереження.
На цей рік у області очікують 200 млн євро інвестицій у енергетичний напрям.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону