Новини

На кордоні з Польщею вилучили 640 незадекларованих валіз на понад півмільйона гривень

Товар, що нелегально везли в Україну, виявила одна зі спеціальних мобільних груп прикордонників і митників, які за дорученням прем’єр-міністра України протидіють в пунктах пропуску так званому «сірому імпорту» та іншій протиправній діяльності. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Нелегальний вантаж виявили у пункті пропуску «Ягодин», що на Волині. Товар везли двома вантажівками одного й того самого перевізника.

Двома автомобілями з Польщі в місто Ковель везли валізи. Та, як з’ясувалося, кількість заявленого вантажу суттєво відрізнялася від фактичної – і не на користь українського бюджету.

Спеціальна мобільна група виявила 640 «зайвих» валіз – щодо яких не згадали в документах.

Цей товар вилучили та передали на митний склад. За оцінкою експертів вартість вилученого складає понад півмільйона гривень.

 

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

МВС розповіло подробиці смертельної аварії у Бартатові

На Львівщині правоохоронці взяли під варту водія, який, перебуваючи у стані сп’яніння, здійснив смертельну ДТП

4 години тому

У Львові 31-річна жінка продавала канабіс

У Львові поліцейські затримали зловмисницю, підозрювану у збуті канабісу

7 години тому