Унаслідок удару окупантів по терміналу «Нової пошти» у Харківському районі 6 людей загинули, вже 14 осіб госпіталізували із пораненнями.
Про це повідомила Харківська ОВА, пише Четверта студія.
Серед постраждалих є люди у тяжкому стані. Медики надають всю необхідну допомогу.
Профільні служби продовжують працювати на місці та ліквідовувати наслідки.
Це виключно цивільний об‘єкт, росіяни вчинили черговий терор проти мирного населення Харківщини!
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації