Фото: "Високий замок"
У спільноті «Дрогобич і дрогобиччани» повідомляється, що на Дрогобицький нафтопереробний завод завезли “брудну” російську нафту із захмарним вмістом органічних хлоридів, від якої відмовились Білорусія, Польща, Україна, Венгрія.
Про це йдеться у дописі Володимира Сенишина у спільноті «Дрогобич і дрогобиччани».
«На Дрогобицький нафтопереробний завезли “брудну” російську нафту з захмарним вмістом органічних хлоридів (в 30 разів перевищує норму), від якої відмовились (закрили крани “Дружби”) Білорусія, Польща, Україна, Венгрія. Це сталось ще в квітні. Но тепер типу в нас в сховищах вона буде зберігатись та буде перероблятись на нашому НПЗ. Поляки писали, що підвищений вміст хлоридів породжує ризик серйозної промислової аварії. Сам факт поганого стану цієї нафти вже підтверджений як новинними так і офіційними джерелами. Питання тільки в чутках місцевих – чи дійсно в нас в Дрогобичі перероблятимуть цю нафту?», – зазначається у дописі.
Скриншот ФБ
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону