На Донеччині 18 жовтня загарбники вбили 4 цивільних, поранили 12. Знайдено тіла ще 8 загиблих під час російської окупації.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, пише “Четверта студія”.
“За 18 жовтня росіяни вбили 4 мирних жителів Донеччини: у Кураховому, Бахмуті, Курдюмівці та Сіверську. Крім того, у Лимані виявили ще 8 цивільних, убитих росіянами під час окупації”, – наголосив він.
Крім того, 18 жовтня росіяни поранили 12 мирних мешканців Донеччини.
Точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі встановити неможливо.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону