На Червоноградщині засуджено місцевого мешканця за розбещення 5-річної дівчинки

Новини 15 Квітня, 2024 81

Також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з вихованням і навчанням дітей та займатися діяльністю, пов’язаною з робою з дітьми на строк 3 роки

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Червоноградської окружної прокуратури 35-річного мешканця району визнано винним у розбещенні неповнолітньої ( ч. 2 ст. 156 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з вихованням і навчанням дітей та займатися діяльністю, пов’язаною з робою з дітьми на строк 3 роки.

Прокурори в суді довели, що у 2018 році в одному із сіл Червоноградщини обвинувачений вчинив розбещення 5-річної дівчинки. В той день він допомагав її сім’ї по господарству.

Користуючись відсутністю уваги дорослих, чоловік обіцянками заманив дитину, яка гралася вдома на подвір’ї в недобудову та вчинив розпусні дії сексуального характеру, спрямовані на розбещення останньої.

Відомості про обвинуваченого будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ВП №2 Червоноградського РВП Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Коментарі

Позначки: ,