Фото ілюстративне з відкритих джерел
26 березня на Чернігівщині зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус Covid-19.
Про це повідомив керівник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко у Facebook.
Експрес-тест показав позитивний результат на інфікування коронавірусом.
“До Борзнянської районної лікарні госпіталізовано чоловіка з ознаками вірусної пневмонії. Еспрес-тест показав позитивний результат на наявність COVID-2019”,т- пише голова ОДА.
Прокопенко також повідомив, що пацієнт поміщений до окремого боксу інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ. Перебуває під постійним наглядом лікарів, які діють відповідно до протоколів МОЗ.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…