Учора чоловік телефонував на номер 102 та повідомляв про падіння гвинтокрила в одному із сіл Черкащини. Під час перевірки поліцейські не виявили літального апарата, тобто повідомлення про його падіння було завідомо неправдиве.
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення поліції Черкащини.
Чоловік зателефонував до поліції близько 15:00 години й повідомив, що на Смілянщині впав гвинтокрил.
В будь-якому випадку, повідомлення на спеціальну лінію 102 потребують перевірки тож, екіпаж виїхав на вказане заявником місце. Жодних літальних апаратів правоохоронці не виявили.
Місцеві жителі розказали поліцейським, що вранці над селом справді пролітав вертоліт, та ніяких падінь вони не бачили й не чули.
Чоловік, який здійснив завідомо неправдиве повідомлення, був у стані сп’яніння. Його попереджали про відповідальність та штраф.
Поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 КУпАП. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Нагадаємо, у березні цього року Президент підписав закон «Про внесення змін до ст. 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян». Закон запроваджує кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, якщо завідомо неправдиве повідомлення стосується критично важливих об’єктів інфраструктури або будівель і споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, або закладів охорони здоров’я, або закладів освіти (таке діяння карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років).
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу