Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм Преображення Господнього у Солонці

Новини 09 Серпня, 2022 386

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу облради.

«Вітаю Солонківську територіальну громаду з освяченням храму на честь Преображення Господнього!

Цей храм є місцем особливої присутності Божої. Від усього навколишнього простору природи він виокремлений талантом архітекторів, працею будівничих, турботами настоятеля, благодійників і всієї громади, щоб слугувати місцем особливого пошанування Отця Всесвіту.

Сьогодні для цього Божого дому і для всіх нас, хто причетний до його зведення та освячення, особливе свято, яке, можливо, буває тільки раз на все життя», – сказав Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Участь у церемонії освячення храму взяла голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, депутат обласної ради Михайло Гичка, голова громади Богдан Дубневич, мешканці Солонки та навколишніх сіл, а також духовенство та громадськість.

«Вітаю громаду Солонки з прийдешнім святом та новим храмом – тим особливим місцем, яке поєднує нас із Богом», – зазначила Ірина Гримак.

Коментарі

Позначки: ,