Громада Львова максимально закриває запити, які надходять від військових.
Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Четверта студія.
“Щодо вчорашнього коментаря про наслідки влучань у Львові.
З великою повагою ставлюся до сил ППО і до всіх, хто захищає наше небо і землю.
Розумію, що рішення про використання техніки і ресурсів ухвалюють відповідальні люди. Вони точно краще знають, де це потрібно найбільше.
Моя реакція на запитання журналістки була емоційною і некоректною.
У той момент я стояв перед палаючим будинком у центрі міста і бачив наслідки російської атаки.
Дякую всім, хто звернув на це увагу!”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону