Сьогодні, 10 жовтня, на сесії Львівської міської ради депутатський корпус розглянув питання про будівництво сучасного студмістечка НУ “Львівська політехніка” на вул. Лазаренка, 42.
Про це з місця події повідомляє кореспондент «Четвертої студії».
Оскільки активісти зареєстрували петицію проти такого будівництва, тож у сесійній залі розгорнулись дебати на тему доцільності такого будівництва. Серед аргументів депутати називали порушення житлових норм для мешканців, які живуть поруч із згаданою адресою, а саме освітленість їхніх помешкань.
Проте, присутній на сесії представник забудовника Андрій Потинський, запевнив активістів та депутатів у тому, що майбутнє будівництво має однозначно більше плюсів, аніж мінусів, і наголосив на тому що згадана територія – це територія студмістечка НУ “Львівська політехніка”.
“Це 6 гектарів землі, на яких побудовано два студентські гуртожитки, ще у 1977 та 1979 роках. Від того часу ніяких змін на згаданій території не було, рух почався лиш зараз, після підписання інвестиційного договору та погодження з Міністерством освіти, почалась фактична ревіталізація цієї частини”, – зазначив Потинський.
Потинський додав, що футбольне поле буде у вільному доступі для мешканців цієї території й за користування ним студентам та мешканцям не буде потрібно платити, адже якісний розвиток інфраструктури – одна з головних цілей цього будівництва.
Станом на зараз, стан студмістечка бажає кращого й велика частина території є застарілою або використовується не у повний потенціал.
Згідно ж із планом будівництва, на Лазаренка, 42, з’явиться не просто місце для проживання та розвитку молоді, а два повноцінні будинки та сучасний багатофункціональний паркінг, а також дитячі та спортмайданчики.
Зокрема, мова йде про: 45 підземних паркомісць та 150 наземних, оновлене дорожнє покриття, освітлення, лавки, тротуари, а також місця для дорослого та дитячого відпочинку.
Додамо, що всі необхідні дозволи та містобудівні документи стосовно будівництва на вул. Лазаренка, 42, є погоджені і надані Львівською міськрадою ще у 2013 році, а представники забудовника готові до конструктивного діалогу з мешканцями прилеглих територій.
Проект студмістечка “Львівської політехніки” можна завантажити тут.