Очільник Служби безпеки України Василь Малюк вручив державні нагороди співробітникам спецслужби, які проявили себе упродовж протистояння повномасштабній агресії рф.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу СБУ.
Зокрема, нагороди отримали 41 офіцер.
«Для мене велика честь вручити ці відзнаки. Ваша мужність у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також зразкове виконання військового обов’язку є прикладом для інших. Сьогодні СБУ встановлює нові стандарти роботи спецслужби», – зазначив в.о. Голови СБУ Василь Малюк.
Дякуємо кожному! Бажаємо витримки, сил та якнайшвидшої Перемоги! Слава Україні!
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону