У Польщу намагались ввезти партію бурштину
У пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили партію контрабандного бурштину.
Про це інформує прес-служба ДПСУ.
Його потай від контролю намагався перевезти до Угорщини 43-річний житель Тернопільщини в автомобілі «Mercedes» української реєстрації.
Під час перевірки транспортного засобу, який прямував на виїзд з України, у прикордонників виникли щодо нього підозри. Тому було ініційовано проведення поглибленого огляду легковика, під час якого виявили тайник з необробленим камінням. Майже 25 кілограмів бурштину були приховані у паливному баку автівки.
Зараз триває огляд транспортного засобу та встановлюється точна вага «сонячного каміння».
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону